Nábytkománia

Navigácia: NABYTKOMANIA >

KONSIMO Komoda IMPERIO 4 zásuvky biela 128 x 97 x 46 cm

Značka: KONSIMO

Kategória: Spálne | Skrine a komody | Komody

Popis:

Potreba priestoru je spoločná pre všetkých ľudí. Či už máme veľkú rodinu alebo žijeme ako jednotlivci, úložný priestor je nevyhnutnou súčasťou našej obývačky, spálne alebo rodinnej izby.

Komoda z kolekcie IMPERIO je vybavená štyrmi praktickými zásuvkami a dvoma skrinkami s policami na uloženie všetkých každodenných vecí.

Je vyrobená z odolnej fóliovanej dosky a nemá chyby typické pre masívne drevo. Špeciálne upevnenie na zadnej stene, pevná základňa a silné závesy zaručujú stabilitu a odolnosť komody a valčekové dráhy zásuviek uľahčujú jej používanie.

Je to kus nábytku najvyššej kvality, ktorý si zachováva svoju odolnosť a atraktívny vzhľad aj pri intenzívnom používaní.

Tento univerzálny klasický štýl nikdy nevyjde z módy. Tradičné farby a materiály, jemná biela, jemné ornamenty, ktoré vnášajú do interiéru nádych luxusu - to všetko nám dáva dobrý pocit a pohodlie v klasicky zariadených izbách.

Jedinečná kolekcia IMPERIO bola vytvorená s myšlienkou komplexného vybavenia obývacej izby, jedálne, spálne a dokonca aj domácej pracovne alebo kabinetu.

Rozmery:

Šírka 128 cm.

Výška: 97 cm

Hĺbka: 46 cm

K dispozícii aj v hnedej farbe!


Parametre:

FARBA: biela
ŠÍRKA: 128 cm
HĽBKA: 46 cm
VÝŠKA: 97 cm

Cena:
304.00 EUR s DPH
Naspäť